ESNcard jest kartą, która potwierdza uczestnictwo w programie wymiany międzynarodowej Erasmus+, jak również upoważnia jej właścicieli do korzystania z przeróżnych zniżek w dużych miastach Europy. 

 

Posiadacze ESNcard mają możliwość doświadczyć jeszcze większej ilości przygód oraz być bardziej mobilni podczas wymiany. ESNcard daje możliwość korzystania ze zniżek m.in. podczas podróży Ryanairem, Flixbusem czy też zakupu produktów firmy Logitech. Ponadto, dzięki niej można urozmaicić swój pobyt we Wrocławiu zapisując się na lekcje tańca w Szkole Tańca NoLimits czy wybierając się na pyszną kawę i desery do Lulu Cafe

ESNcard jest również przeznaczona dla studentów związanych z programem Eramsus+, czyli dla członków organizacji studenckiej Erasmus Student Network oraz ich Mentorów.

 

Jeśli jesteś jedną z tych osób nie zwlekaj i zamów ESNcard już teraz!

 

Jak to zrobić?

  1. wejdź na stronę https://card.esn.pl/

  2. wybierz na górnym pasku napis “get your ESNcard”

  3. zaznacz opcję, która pasuje do Ciebe (student z wymiany Erasmus+, członek stowarzyszenia ESN, Buddy-osoba pomagająca studentom zagranicznym)

  4. wypełnij formularz swoimi danymi osobowymi

  5. poczekaj na e-mail z potwierdzeniem zweryfikowania Twoich danych osobowych

  6. opłać swój ESNcard (koszt dla studentów z wymiany Erasmus+ i dla Buddych to 40 złotych, dla członków stowarzyszenia ESN 15 złotych)

  7. odbierz swój ESNcard 

  8. korzystaj ze zniżek